درباره ما

اسپادان پلیمر

اسپادان پلیمر تولید کننده ی گرانول های بازیافتی

اسپادان پلیمر با سال ها سابقه در زمینه تولید گرانول های بازیافتی در منطقه دولت آباد اصفهان فعالیت دارد. تولید روزانه بالغ بر ۱۵ تن گرانول با چهار خط تولید بصورت رشته ای یا استرند و مجهز بودن به آزمایشگاه کامل پلیمری میباشد. تولید گرانول های پلی پروپیلن و پلی اتیلن طبق دیتاشیت ارسالی از طرف مشتری است. مهمترین مشریان اسپادان پلیمر کارخانه های خودروساز ٰ٬ کامپاندر ٬ اسباب بازی و لوازم کودک٬ایزوگام و کارخانجات تولید لوله های آبیاری و غیره می باشند.


home_interactive_iconbox_3

ارائه انواع گرانول در بازار

در حال حاضر در صنایع تولیدی در کشور انواع گرانول با تنوع در نوع ساخت و کیفیت تهیه شده و در دسترس صنایع مختلف قرار می گیرد. از انواع درجه یک گرانول مورد استفاده در صنایع می توان به گرانول لاستیک، گرانول بادی، گرانول پلی اتیلن، گرانول ساختمانی و … اشاره کرد. کیفیت گرانول های موجود در بازار بسته به نوع مواد مورد استفاده در ساخت متنوع می باشد و از این رو با درجه بندی کیفیتی به دست خریدار می رسد. برخی از مواد پلیمری مورد استفاده در ساخت پلیمر کیفیت عالی داشته و قابلیت چند بار ذوب و استفاده را دارند. با دریافت اطلاعات لازم در مورد انواع مختلف گرانول و نیز با توجه به نوع کاربرد آنها می توان گرانول مناسب را از طریق نمایندگی های فروش دریافت کرد.
home_interactive_iconbox_2

موارد کاربرد انواع گرانول

همان طور که گفته شد انواع گرانول با تنوع در کیفیت در کشور تولید می شود که کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد. از جمله موارد کاربرد گسترده گرانول در صنایع پلاستیک سازی می باشد که تولیدات مختلفی را در بر می گیرد. از آنجا که مواد اولیه مورد استفاده برای تولید محصولات پلاستیکی هزینه بالایی در بر دارد در تولید اکثر محصولات پلاستیکی از نمونه های باکیفیت گرانول استفاده می شود. از دیگر کاربرد های این محصول می توان به ساخت پروفیل در و پنجره اشاره نمود که ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد. با توجه به استحکام و دوام گرانول در تهیه پروفیل انواع در و پنجره به کار گرفته می شود.

مشتریان

اسپادان پلیمر در تولید محصولات کشاورزی و لوله اتصالات ساختمانی و همچنین قطعات خودرو فعالیت دارد.